Gönderen Konu: yazilim icin destek  (Okunma sayısı 8148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kripto55

• Moderator
  • Yeniden yeşeren umutlarim var artik..
yazilim icin destek
« : Eylül 17, 2016, 06:15:43 ÖS »
ustalarim her ne yaparsak yapalim onumuze mutlaka yazilim isi cikiyor ... buda amator elektronikciyi biktiriyor. elinizde basit yazilim yazilabilecek bir program olan varmi..
islevselik ve algoritmasi iyi bir basit programlarla ugrasip bir kac proje yapmak istiyorum..

Çevrimdışı tornado

• Usta
Ynt: yazilim icin destek
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2016, 01:41:43 ÖÖ »
Linkleri goremezsiniz. Kayit Olun veya Giris Yapin
ustalarim her ne yaparsak yapalim onumuze mutlaka yazilim isi cikiyor ... buda amator elektronikciyi biktiriyor. elinizde basit yazilim yazilabilecek bir program olan varmi..
islevselik ve algoritmasi iyi bir basit programlarla ugrasip bir kac proje yapmak istiyorum..

@kripto55 usta şimdi istediğiniz programlama dili pc üzerinde çalışacak bir program yazmak için mi yoksa micro controller lar için mi?

Hem bilgiyar yazılımında hemde elektronikte microcontrollerleri(robotik) programlamak için Visual C# da kullanıldığını biliyorum. Ama pc yazılımı hazırlayacaksanız ve yeni başlayacaksanız VB.Net uygun olacaktır. Elektronik içinse benim gördüğüm Flowcode yeni başlayacaklara uygun gibi görünüyor programı görsellerle yazıyorsunuz. Bunların hepsinden önemlisi programlama diline ait adam gibi kaynağın bulunabilir olması yada size sürekli destek verecek birisi.

Çevrimdışı kripto55

• Moderator
  • Yeniden yeşeren umutlarim var artik..
« Yanıtla #2 : Eylül 18, 2016, 04:10:18 ÖÖ »
usta ilgin icin tesekkurler .. bircok programlama dilini ne ise yaradigini biliyorum .. sorun sadece bir oncu ustanin olmamasi ..
bir oncu ustam olsada elek. ve yazilimi ogretse bana..

Çevrimdışı omerserif07

• Usta
« Yanıtla #3 : Ekim 25, 2016, 06:55:34 ÖS »
Kripto55 usta bende ogrenmek istiyorum yazilim ders veren olursa devamsizlik yapmam☺