Gönderen Konu: Manyetometre Sensörü Çalışması  (Okunma sayısı 26114 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı quentus

• Usta
Ynt: Manyetometre Sensörü Çalışması
« Yanıtla #10 : Eylül 04, 2016, 01:01:32 ÖÖ »
meselâ?

Çevrimdışı Muhtar

• Usta
« Yanıtla #11 : Eylül 04, 2016, 01:03:42 ÖÖ »
yani bazı ustalarda masa başından kalkıp araziye gitmeye fırsat bulamamışlardır demek istedim usta. Sizin arazideki (gerçek şartlarda)cihaz kullanımı tecrübeniz çoğu kimseden fazladır demek istedim.

Çevrimdışı quentus

• Usta
« Yanıtla #12 : Eylül 04, 2016, 01:20:08 ÖÖ »
sevgili kardeşim.. diğer arazi faktörlerini es geçip, konumuzla alâkalı söylüyorum.. yukarıda saydığım ve kendi kullandığım cihazlara gerçekten hakimim..

emin ol bu işe yeni başlamış kardeşlerime, büyüklerime bile sonsuz saygım var.. kendimce onlara birşeyler katabilirmiyim diyede kendimi paralamıyor da değilim.. öyleki alinin velinin cihaz satıp parasını cebine attığı ortamlarda bile abartmasız söylüyorum sırf verdikleri paranın karşılığını alabilsinler diye onlarca kişiye bıkmadan usanmadan yardımcı olmaya çalıştım.. herkes bunu gayet iyi biliyor zaten..

lakin bu haklı olarak vurguladığın konuda sırf benim cihazım satılsın diye insanları yanlış yönlendiren, tahrikten , iftiradan ve fitneden başka birşey bilmeyip sağda solda uzman edasıyla konuşan insanları senin vurguladığın sınıfa ben zaten  sabah -akşam seve seve sokuyorum!

Çevrimdışı quentus

• Usta
« Yanıtla #13 : Eylül 04, 2016, 01:28:32 ÖÖ »
ama şöyle söyleyeyim.. bu forumdaki arkadaşlarımızı yada büyüklerimizi tebrik etmek lazım.. yazmasamda ara ara göz atıyorum.. herkes birşeyler ortaya çıkarabilme.. fayda sağlayabilme derdinde.. bunun gayretinde.. umarım bazı yerlerde olduğu gibi iklimin zehirlenmesine izin vermez, müsamaha göstermezlerde her geçen gün forumda, başarılarıda böyle katlanarak gider