Gönderen Konu: Pulse dedektorlerde baslik verimliligi.  (Okunma sayısı 13292 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Argentum

• Usta
Ynt: Pulse dedektorlerde baslik verimliligi.
« Yanıtla #10 : Ekim 18, 2016, 08:36:50 ÖS »
Linkleri goremezsiniz. Kayit Olun veya Giris Yapin
yanlis anlasilmasin ama derindeki metali bence hicbi cihaz ayiramaz nedenine gelince bir avuc bakir veya bronz para buluyorsunuz tamamen oksidasyona ugramis yemyesil yani cihaza temiz bakiri tutup benim cihazim ayiriyor demek hata olur  ayrica sunuda unutmamak gerek altinin yaninda demirde olabilir veya baska bir metal bence cihazdan anliyorsaniz oncelikle metalin buyuklugune sonra derinligine bakmak gerek butun cihazlarda ayrim bi yere kadar kaldiki vlf bile biraz derin olunca oksitlenmis bakira bronza sinyal kiriyorsa dusunun veya minelab gpx lorenz z1 hepsi cuvalliyor ayrimda sahsi tecrubem .bence enguzel dedektor mineralden etkilenmeyen ve mineralde derinlik kaybetmeyen stabil dedektordur.

Oksijen paramanyetiktir. Niye ayrımı engellesin anlayamıdım ustam. manyetik alan yüklendiği için oksitlenmiş cisimler dedektörler tarafından daha derinden algılama yaparlar.
Ayrımın daha iyi olması gerekmezmi?

Çevrimdışı snaypir

• Usta
Ynt: Pulse dedektorlerde baslik verimliligi.
« Yanıtla #11 : Ekim 18, 2016, 09:06:44 ÖS »
malesef oksitlenmis metalleri cihazlar derinden algilaniyor ama  tam olarak ayiramiyor .